Про компанію

Торгова компанія "Синтекс"


ТОВ ТК "Синтекс" є сімейним підприємством, яке почало свій бізнес в 1995 році, є виробничою компанією, що управляє, в діючій агропромисловій групі пов'язаних компаній.

Основна діяльність компанії :

 • виробництво сушених овочів і фруктів, грибів, зелені, натуральних спецій, сухих харчових концентратів, прянощів і приправ, харчових інгредієнтів і напівфабрикатів;
 • розробка концепції і корпоративної стратегії розвитку групи;
 • залучення фінансових коштів і створення бізнес партнерств;
 • генерація бізнес-ідей;
 • стратегічний і фінансовий контроль за виконанням намічених програм;
 • контроль і управління грошовими потоками, інвестування власного капіталу, розподіл прибутку;
 • реінвестування більшої частини прибутку;
 • визначення бюджету;
 • придбання і створення нових перспективних напрямів бізнесу для подальшого розвитку;
 • участь в оперативному управлінні;
 • кадрова політика;
 • виробництво;
 • оптова торгівля;
 • експорт.

 

Агропромислова група пов'язаних компаній "Синтекс" спеціалізується на переробці, вирощуванні, оптовій торгівлі і експорті сільськогосподарської продукції і продуктів харчування.

ТОВ ТК "Синтекс" є виробником сушених овочів і фруктів, грибів, зелені, натуральних спецій, сухих харчових концентратів, прянощів і приправ, харчових інгредієнтів і напівфабрикатів. Засновниками компанії є фізичні особи - резиденти України.

У 2014 році ТОВ ТК "Синтекс" завершило реконструкцію і пуско-налагоджувальні роботи в структурному підрозділі компанії - Н.Каховском консервно-сушарному заводі. Сучасне високотехнологічне устаткування дозволяє отримувати продукт найвищої якості зі збереженням натурального кольору, запаху і смаку свіжого продукту, з мінімальними втратами вітамінів і біологічно-активних речовин. Виробничі потужності підприємства сконцентровані на виробничому комплексі Н.Каховского консервно-сушарного заводу.

Наш Н.Каховский консервно-сушарний завод знаходиться в центрі зони вирощування овочів і фруктів, в Херсонській області, яка оголошена екологічно чистою областю на півдні України.

Завод розташований на ділянці 20,000 квадратних метрів з інфраструктурою більше 5,000 квадратних метрів. У течії останніх двох років власники компанії провели реконструкцію підприємства, впровадивши найсучасніші технології по переробці фруктів, овочів, грибів і зелені. Що стосується аудиту і технічних аспектів : на підприємстві змонтовано устаткування провідних світових виробників харчової промисловості, механізований процес очищення овочів, усе устаткування і механізми виконані з нержавіючої сталі, пола покрита кислотостійкою плиткою, встановлена сучасна система вентиляції, змонтовані: сушарна конвеєрна система, компресорна станція, 60 - тонні автомобільні електронний ваги. На виробництві дотримуються необхідні гігієнічні заходи, впроваджений Внутрішній аудит системи управління ДСТУ ISO 19011 : 2012. Вказівки до виконання аудитів систем управління (ISO 19011 : 2011, IDT).

 

Наша продукція:

 • Продукція зі збереженим Кольором; Запахом; Смаком.
 • Овочева група: морква сушена, лук сушений, буряк сушений, капуста сушена, гарбуз сушений;
 • Гриби ( шампіньйони, вешенки ) сушені;

На виробництві застосовуються усі види нарізок овочів : кубики, пластинки, пластівці (пелюстки), кільця, півкільця, слайсы, соломка (по корейски), шаткування стружкою.

Упаковка:

гофроящики і полипропиленовые мішки з поліетиленовими вкладишами. Розфасовка 10 - 20 кг Термін придатності : 12 міс.при вакуумации – 36 місяців.

На відміну від багатьох інших заводів, ми не робимо інші види напівфабрикатів, окрім згаданих, а саме м'ясні, рибні продукти, що знижує риски перехресного зараження до нуля.

Хороший і сильний синергія нашої команди, безумовно, дає кращу якість продукції і кращий сервіс на сучасному заводі з новітньою технологією.На сьогодні повністю вирішено завдання організації повного виробничий - комерційного циклу: закупівля сировини у виробників, доведення якості продукції до європейських стандартів, реалізація. Група компаній здійснює постачання продукції на оптові ринки таких країн як Україна, Голландія, Німеччина, Австрія, Шри-Ланка.

Серійне виробництво і фасовка продукції :

ТУ У 10.3-22740909-001: 2014 "Сушені овочі, їх суміші, гриби та зелень. Технічні умови"

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

Агропромислова група пов'язаних компаній "Синтекс" спеціалізується на переробці, вирощуванні, оптовій торгівлі і експорті сільськогосподарської продукції і продуктів харчування.

ТОВ ТК "Синтекс" є виробником сушених овочів і фруктів, грибів, зелені, натуральних спецій, сухих харчових концентратів, прянощів і приправ, харчових інгредієнтів і напівфабрикатів. Засновниками компанії є фізичні особи - резиденти України.

 

Контакти

ТОВ ТК "Синтекс"
(основний офіс)

73013, Україна, Херсонська, Херсон, Ладычука, будинок 68-Б
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create